FRANCZYZA


- Kim jesteśmy -

 

Jesteśmy jedyną w Polsce szkółką dla najmłodszych, która łączy w sobie naukę futbolu i języka angielskiego. U nas rodzic płaci za jedne zajęcia a dziecko nabywa umiejętności w dwóch dziedzinach.

 

- Kogo szukamy -

 

Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby otworzyć i prowadzić własny oddział szkółki Kick in English w swoim mieście na zasadzie franczyzy.

 

- Czego oczekujemy -

 

Od potencjalnych kandydatów (franczyzobiorców) oczekujemy odpowiedzialności, przedsiębiorczości, dobrej organizacji, zaangażowania, umiejętności interpersonalnych, dobrego podejścia do dzieci*, wiedzy z dziedziny piłki nożnej*, znajomości języka angielskiego*, posiadania lub gotowości do założenia działalności gospodarczej, uśmiechu na twarzy i pozytywnego nastawienia do życia.

 

- Co oferujemy -

 

Kandydat otrzymuje gotowy pakiet know-how (koncepcja biznesowa, autorski program treningowy), sprzęt piłkarski, szkolenie menagerów i trenerów, materiały reklamowe, wsparcie marketingowe i PR, strona internetowa i pozwolenie na wykorzystywanie logo Kick in English.  

 

- Twoja inwestycja -

 

Inwestycja potencjalnych franczyzobiorców sprowadza się do dwóch składowych – inwestycji materialnej (jednorazowa opłata licencyjna**, comiesięczne tantiemy***) i inwestycji niematerialnej w postaci Twojego czasu.

 

- Twoje korzyści -

 

Dostajesz gotowy plan biznesowy, który możesz wdrożyć w życie już dziś by niedługo później cieszyć się rozwojem szkółki a co za tym idzie – satysfakcją i zyskami.

 

- Czy jesteś gotowy/-a do gry?

 

Jeśli powyższa oferta Cię zainteresowała i chcesz stać się częścią ekscytującego programu Kick in English, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego celem poznania szczegółów współpracy. 

 

- Proces założenia i prowadzenia szkółki Kick in English -

 

1. Zapoznanie się z działalnością Kick in English

2. Wypełnienie i przesłanie formularza dla potencjalnych franczyzobiorców

3. Poznanie szczegółów oferty franczyzowej

4. Podpisanie listu intencyjnego

5. Zapoznanie się z umową franczyzową

6. Podpisanie umowy franczyzowej i uiszczenie opłaty licencyjnej

7. Szkolenie dla managerów i trenerów

8. Rozpoczęcie działalności Kick in English

 

 

 

*niewymagane w przypadku zatrudnienia wykwalifikowanej kadry

**opłata licencyjna zawiera w sobie: know-how, sprzęt sportowy, materiały marketingowe; wysokość opłaty licencyjnej jest zależna od wielkości miejscowości, w której powstaje oddział szkółki Kick in English

***comiesięczne tantiemy naliczane są wg wielkości przychodów

 

Naszym pierwszym partnerom - franczyzobiorcom

oferujemy bardzo korzystne warunki !!!