Nasza Historia

Pewnego razu znajoma zwróciła się do mnie o radę:

- Co powinnam wybrać dla swoich dzieci? Piłkę nożną czy lekcje angielskiego?

- A jak uważasz, co będzie dla nich lepsze i co im się bardziej spodoba, przyda? – odpowiedziałem pytaniem.

- Oba! – zaczęła. – Maluchy mają nadmiar energii więc na zajęciach sportowych mogli by ją spalić. A angielski jest językiem międzynarodowym więc na pewno im się przyda w przyszłości.

- W takim razie zapisz ich na oba! – zaproponowałem.

- Chciałabym, ale byłoby to zbyt czasochłonne no i za drogie – jednoznacznie stwierdziła moja rozmówczyni. 

- W takim razie znajdź miejsce gdzie uczą piłki nożnej po angielsku – takie dwa w jednym. Zaoszczędzisz czasu, pieniędzy a dzieciaki będą się uczyły języka przez gry i zabawy! – zaproponowałem.

- Byłoby super! Ale problem w tym, że takiego miejsca nie ma! – ze zwątpieniem odpowiedziała.
 

Jakiś czas później zadzwoniłem do niej z dobrą wiadomością, a mianowicie ofertą futbolu po angielsku dla najmłodszych w nowopowstałej Akademii
‘Kick in English’.

Was również serdecznie zapraszam!
Karol Stefański

 

Dlaczego

Powstaliśmy aby dokonać zmiany edukacyjnej zarówno w dziedzinie sportu jak i języków obcych. Chcemy już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach powyższe dyscypliny.

Zaczynamy wcześnie, bo już od 2 latek, czyli w wieku, gdy dziecko, jak gąbka, chłonie wiedzę (w tym języki obce) w tempie ekspresowym i do tego dosyć swobodnie stąpa na dwóch nóżkach.

Wszystkich kochających zdrowy tryb życia, sport jak i ciekawskich naszego programu zapraszamy na darmowe zajęcia prezentacyjne.
 

Rekomendacje

Nauka, śmiech, zabawa, szaleństwo, ruch i piłka, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej! Tak pokrótce można opisać zajęcia szkoły Kick in English. Gdy po raz pierwszy umówiliśmy się z Asią i Karolem na omówienie sesji, jedyne co cisnęło mi się na usta, to jak można połączyć naukę języka angielskiego z grą w piłkę nożną? Przecież sama jestem pedagogiem, dość długo uczyłam języka angielskiego w przedszkolach, przerobiłam mnóstwo gier i zabaw ruchowo – językowych, ale nigdy żadna pani metodolog nie wspomniała o łączeniu futbolu z angielskim. Na szczęście moje obawy szybko zostały rozwiane, gdy miałam przyjemność uczestniczyć w jednych takich zajęciach. Zadowolone miny dzieciaków pięknie wymieniających nazwy zwierząt po angielsku, śpiewających angielskie piosenki, a przy tym ich niespożyte pokłady energii podczas szlifowania najgłębszych tajników gry w piłkę nożną utwierdziły mnie w przekonaniu, że to wspaniały pomysł na naukę języka obcego! A Asia i Karol założyciele szkoły i zarazem prowadzący zajęcia, to osoby o ogromnym sercu, pełne pasji i miłości do tego, czym się zajmują. Życzyłabym sobie takich ludzi spotykać na swojej drodze codziennie i to setkami ;) Dodam jeszcze tylko, że ja sama po tej godzinnej sesji miałam zakwasy przez kilka kolejnych dni…chyba czas najwyższy wrócić na siłownię ;) I już nie mogę się doczekać naszej kolejnej sesji, tym razem w plenerze. Już zaczynam trenować bieganie ;)

Serdecznie polecam!
Barbara Bilska
Profesjonalny fotograf dziecięcy i ślubny