PYTANIA

Ja już gram, a Ty?

 

Oto seria najczęściej zadawanych nam pytań. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie.

 

 1. Jak wyglądają zajęcia w ‘Kick in English’?

 

Zajęcia trwają 50 minut i są podzielone na trzy części. Pierwsza, 15-minutowa lekcja j. angielskiego; druga, 25-minutowy trening z piłką; trzecia, 10-minutowe zabawy wyciszające i powtórka z angielskiego.

 

 1. Czy moje dziecko może chodzić kilka razy w tygodniu?

 

Tak, jednak mogą to być dwie różne grupy i wówczas należy dziecko zapisać do dwóch grup. Oczywiście oferujemy zniżki dla dzieci uczęszczających na więcej niż jedne zajęcia w tygodniu.

 

 1. Czy rodzic musi być obecny podczas zajęć dziecka?

 

Tak, jest wymagane by rodzic/opiekun był obecny przez całe 50 minut trwania zajęć.

 

 1. Ile chłopców i dziewczynek jest w grupie?

 

Nasze zajęcia są koedukacyjne, toteż w grupie może znajdować się różna proporcja chłopców do dziewczynek. 

 

 1. Czy mogę zapisać dziecko na jedne zajęcia?

 

Tak, można przyjść na jedne bezpłatne zajęcia by zobaczyć czy się dziecku spodobają.

 

 1. Czy mogę dostać zniżkę, jeśli zapiszę rodzeństwo?

 

Tak, każde kolejne dziecko płaci mniej o 15%.

 

 1. Czy moje dziecko może dołączyć do grupy w trakcie trwającego już sezonu?

 

Tak, jako że mamy otwarte zapisy, dziecko można zapisać kiedykolwiek.

 

 1. Czy mogę płacić za zajęcia co tydzień przed ich rozpoczęciem?

 

Nie, gdyż płatność odbywa się w sposób miesięczny. W przypadku rozpoczęcia zajęć w trwającym już miesiącu, należność jest pomniejszona o lekcje nieodbyte.

 

 1. Na czym polegają zajęcia z j. angielskiego?

 

Dzieci uczą się piosenek, rymowanek, alfabetu, słówek, języka funkcjonalnego, grają w różne gry i zabawy osłuchując się przy tym i używając j. angielskiego.

 

 1. W czym moje dziecko powinno przyjść na zajęcia?

 

Proponujemy wygodny strój jak i buty sportowe. W starszych grupach dzieci mogą używać korkotrampków jak również zalecamy noszenie ochraniaczy. Oferujemy oczywiście oryginalne stroje ‘Kick in English’, które są wygodne, przewiewne a dziecko nosząc go łatwiej rozumie przynależność do drużyny.

 

 1. Czy dziecko powinno mieć ze sobą butelkę z wodą?

 

Tak, zalecane jest przynoszenie bidoników/butelek z wodą, jako że podczas zajęć mamy kilka przerw na uzupełnienie płynów.

 

 1. Moje dziecko nie zna języka angielskiego, jak w takim razie będzie rozumiało, co się do niego mówi?

 

Zajęcia odbywają się wg ustalonej rutyny, co sprawia, że dziecko wie, co po czym i kiedy następuje. Podniesiony śpiewnik np. znaczy, że będzie piosenka a roznoszenie pachołków, że zaraz zaczniemy grę zbijania piłkami kosmitów. Poza tym, dzieci jak gąbki ekspresowo łapią powtarzane ciągle instrukcje i słowka jak i też szybko ich sami zaczynają używać.

 

 1. Moje dziecko nie potrafi grać w piłkę nożną, czy nie będzie go to blokowało na zajęciach?

 

Oczywiście, że nie!

 

 1. Dlaczego akurat połączenie języka angielskiego z piłką nożną w ‘Kick in English’?

 

Staraliśmy się połączyć dwie dziedziny, w których należy w naszym kraju zrobić postępy. Naszym celem jest ich zaszczepianie jak i rozwijanie w dzieciach już od najmłodszych lat. Co do samej piłki nożnej to, pomimo, iż zajęcia na jej bazie są oparte, to jednak należy zaznaczyć, że dużo ćwiczeń należy do grupy ogólnorozwojowych, koordynacyjnych, czy orientacyjnych.

 

 1. Moje dziecko ma 5 lat i nie przeszło przez grupy Funny Bunnies i Busy Bees jak również nigdy nie uczęszczało na podobne zajęcia a do tego nie zna ani słowa po angielsku. Do której grupy mogłoby dołączyć?

 

Dziecko swoją przygodę z ‘Kick in English’ może rozpocząć w każdym wieku. Dla dziecka bez doświadczenia z piłką i językiem angielskim zalecane są grupy dla początkujących. Dzieci nowe bardzo szybko się integrują i nadrabiają ‘zaległości’ naśladując weteranów jednocześnie szybko się od nich ucząc.